Vaporesso Cascade GTM Core 0.15 / 0.4ohm

Продукти
7,90 лв. 5,90 лв.
  • Марка: Vaporesso
Опции за покупка
Моля, изберете:
Продуктът е успешно добавен в количката

Vaporesso Cascade GTM Core 0.15 / 0.4ohm

 

 

 

  • Vaporesso Cascade GTM Core 0.15ohm 80-200W

  • Vaporesso Cascade GTM Core 0.4ohm 40-80W

 

     Посочената цена е за 1бр изпарителна глава

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки