Изпарителна глава VooPoo PnP-M1 Mesh 0.45ohm

8,99 лв. 7,50 лв.
  • Марка: VooPoo

Изпарителна глава VooPoo PnP-M1 Mesh 0.45ohm

 

  MESH изпарителна глава със съпротивление 0.45ohm

 
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки