Изпарителна глава Vaporesso CCELL 1.3ohm

Продукти

Vaporesso CCELL 1.3ohm

          

 

 

 

 

Съвместима с Vaporesso Orca Solo / Orca Solo Plus

 

 

 

Посочената цена е за 1бр

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки