Изпарителна глава SMOK за Priv One / AIO Stick 0.6ohm

  • Марка: Smok

Изпарителна глава SMOK за Priv One / AIO Stick 0.6ohm

Съвместима с модели: SMOK PRIV ONE и SMOK AIO STICK

 

 

Посочената цена е за 1бр

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки