Изпарителна глава Smok TFV18 Meshed coil 0.33ohm

Продукти

Изпарителна глава за Smok TFV18 Meshed coil 0.33ohm

 

 

 

  Цената е за 1бр

 
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки