Изпарителна глава Kanger T3S 1.8ohm (TOCC)

Продукти

Изпарителна глава Kanger T3S 1.8ohm

 

 

Подходяща само за Kanger T3S

 

 

Обявената цена е за 1бр

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки