Изпарителна глава Kanger T2 1.8ohm

Продукти

Изпарителна глава Kanger T2 1.8ohm

 

 

Подходяща само за Kanger T2

 

 

Обявената цена е за 1бр

 
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки