Изпарителна глава Kanger SSOCC 0.5ohm

  • Марка: Kangertech

Изпарителна глава Kanger SSOCC 0.5ohm

 

 

 

 

 

Обявената цена е за 1бр

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки