Изпарителна глава Kanger Dual T3D 1.8ohm

  • Марка: Kangertech

Изпарителна глава Kanger Dual T3D 1.8ohm

 

 

Подходяща само за Kanger T3D

 

 

Обявената цена е за 1бр

 
Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки