Изпарителна глава Joyetech BFSS316 0.5ohm

Продукти
4,59 лв.
  • Марка: Joyetech
Опции за покупка
Моля, изберете:
Продуктът е успешно добавен в количката

BF SS316 Series Heads 0.5ohm

 

 

Посочената цена е за 1бр 

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки