Изпарителна глава Joyetech BFSS316 0.5ohm - 1.0ohm

Продукти
4,89 лв.
  • Марка: Joyetech
Опции за покупка
Моля, изберете:
Продуктът е успешно добавен в количката

BF SS316 Series Heads 0.5ohm/1.0ohm

 

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки