Изпарителна глава Smok LP2 DC 0.6ohm MTL

Продукти
8,50 лв.
  • Марка: Smok
Опции за покупка
Моля, изберете:
Продуктът е успешно добавен в количката

Изпарителна глава Smok LP2 DC 0.6ohm MTL

 

 

 

 

Посочената цена е за 1бр

Снимката е илюстративна

Pazaruvaj.com Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки